Bålgruppa - nytt tilbud til menn
Er du mann og vil ha noen å prate med? Bli med Bålgruppa til Veslesjøen onsdag 2. april
Med fokus på menn og psykisk helse håper Kirken i Nes og Nes kommune at mange menn kan møtes rundt bålet for en god samtale og et støttende fellesskap. Foto: Canva
Mange kan kjenne at livet butter litt imot av og til. Sammen med Nes kommune tilbyr vi et støttende fellesskap for alle menn, i den nyoppstartete Bålgruppa.
Her kan man komme og bruke litt tid rundt bålet. Bålgruppa er ikke et terapitilbud, men et lavterskel samtale- og treffpunkt for menn, hvor alle kan føle tilhørighet. Flere kampanjer de siste årene har hatt fokus på menn og psykisk helse, og det ønsker vi å bidra til å ta tak i.
På hver "båling" treffer du trosopplæringsleder Thomas Høgda fra Kirken i Nes, og Tor-Olav Kvist i Nes kommune.
Tid og sted
Veslesjøen onsdag 2. april kl. 17.30
Vil du ha skyss, møt opp på Årnes gamle skole kl. 17.15.
Tilbake